0

Kız Çocuk Alt-Üst Giyim

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Geniş Askılı Kız Çocuğu Atlet, Geniş Askılı Çıtçıtlı Body

Geniş Askılı Çıtçıtlı Body

16,00 tl

İnce ve çok kaliteli kumaşı vücudu 2. bir ten gibi saran Body. Ağ kısmında ekstra hijyen için çift kat havlu kullanılmıştır. Sadece Beyaz renk mevcuttur. Beden aralığı 3-12 yaş. Kumaş içeriği %92 pamuk %8 Elastan. ..

rating

Geniş Askılı Kız Çocuğu Atlet, Geniş Askılı Kız Çocuğu Atlet

Geniş Askılı Kız Çocuğu Atlet

13,00 tl

Klasik bir görüntüye sahip Çocuk Atlet. Kaliteli kumaşı ile gün boyu rahatlık. Kumaş içeriği %100 Pamuk. Sadece Beyaz renk mevcuttur. Beden aralığı 1-14 yaş. Kumaş içeriği %100 pamuk. ..

rating

Ribana İp Askılı Atlet, Geniş Askılı Kız Çocuğu Atlet

Ribana İp Askılı Atlet

13,00 tl

Çift örgü tekniği ile çocuğunuz için ekstra hijyen sağlar. Duble örgü tekniği ile vücudun nefes almasını sağlayan Atlet. Naylon içermez. Kumaş içeriği %100 Pamuk. Sadece Beyaz renk mevcuttur. Beden aralığı 1-14 yaş. Kumaş içeriği %100 pamuk. ..

rating

Ribana Kollu Kız Çocuğu Atlet, Geniş Askılı Kız Çocuğu Atlet

Ribana Kollu Kız Çocuğu Atlet

16,00 tl

Çift örgü tekniği ile çocuğunuz için ekstra hijyen sağlar. Duble örgü tekniği ile vücudun nefes almasını sağlayan Çocuk Atlet. Vücudu 2. bir ten gibi sarar. Naylon içermez. Kumaş içeriği %100 Pamuk. Sadece Beyaz renk mevcuttur. Beden aralığı 1-14 ya..

rating

Geniş Askılı Kız Çocuğu Atlet, Yarım Kollu Çıtçıtlı Body

Yarım Kollu Çıtçıtlı Body

20,00 tl

İnce ve çok kaliteli kumaşı vücudu 2. bir ten gibi saran Çocuk Body . Ağ kısmında ekstra hijyen için çift kat havlu kullanılmıştır. Sadece Beyaz renk mevcuttur. Beden aralığı 3-12 yaş. Kumaş içeriği %92 pamuk %8 Elastan. ..

rating
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)